מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה

רוצים לדעת מחירי אינסטלציה בעבודות אינסטלציה שכיחות ?

תוכלו לראות כאן רמות מחירי אינסטלציה שונים בכמה עבודות אינסטלציה שכיחות שבדרך כלל נתקלים בהם ביום יום כמובן שאת עבודות האינסטלציה הגדולות קשה לתמחר באוויר (דרך אתר).

המחירים עבור עבודות אינסטלציה שאנו מספקים הם ב"אתר" כי את התקלה אנחנו לא רואים ולפעמים המחיר יהיה פחות או יותר כל בית והאינסטלציה שלו לא כל אינסטלטור למד אצל אותו המורה.

כמו שמצויין בהמשך ביקור האינסטלטור והשרברב אשר בן חיים הוא ללא עלות לכן במקום לקבל מחירי אינסטלציה "בעל פה" ובפועל לא לקבל פתרון תתקשרו לאשר האינסטלטור,הוא יתן לכם ייעוץ ראשוני בנוגע לאופי תמחור עבודות האינסטלציה ורמת מחירים אמיתית לא "באתר" כי בכל זאת אתם לא קונים מוצר אינסטלציה אתם קונים עבודת אינסטלציה וחומרים מי שמספק לכם אותה הוא אינסטלטור וכל אחד בגישה,באיכות ובמקצועיות אחרת.

אם אתם דואגים לבית שלכם עדיף שתראו את האינסטלטור פנים אל פנים כי זה לא רציני דרך פלאפון או אתר לתמחר עבודת אינסטלציה שהיא לא שכיחה.

תתקשרו לאשר האינסטלטור ותתרשמו מהאדם אנחנו לא מתביישים "לבזבז" זמן על לקוחות כי מי שמחפש איכות,אמינות ומקצועיות בתחום האינסטלציה ולא מחירים יבין זאת מהרגע שיפגוש את אשר.

למחירים בנוגע לעבודות אינסטלציה מורכבות יותר כמו החלפת צנרת מים,החלפת צנרת ביוב והחלפת צנרת ללא שבירת מרצפות צריך ביקור בבית או בבניין תוכלו לטייל באתר ולראות את העבודות שלנו ולהתרשם.

כמובן ביקור ראשוני וקפה (עליכם) ללא עלות !

אינסטלטור מומלץ משיגים בדרך של פעם מפה לאוזן,אבל אתם באתר שלי לא ? אז כדאי שתפגשו ותתרשמו,תראו שאני אינסטלטור מומלץ כי אני עובד בהגינות ובמקצועיות!


ביקור וייעוץ ראשוני ללא עלות תתקשרו ותתרשמו!

מחירון אינסטלציה לעבודות שכיחות

מחירי אינסטלציה לעבודות הרגילות והפשוטות שכל אחד נתקל בהם בסופו של דבר בבית או בבניין.

מחירון אינסטלציה לפתיחת סתימות

סתימות בצנרת ביוב,ניקוז ומי גשם יכולות להיווצר ממספר גורמים

מחירי פתיחת סתימה
פתיחת סתימה שורשים
פתיחת סתימה שורשים בביוב בחצר בית פרטי

מחירים לעבודות החלפת אינסטלציה

כשרוצים להחליף צנרת או להתקין אינסטלציה חדשה יש טווח מחירים אבל לא תמיד זה תקף לכל בית כי לכל לקוח יש את הדרישות שלו ואת תנאי השטח של הבית שלו.

ביקור במקום העבודה הוא עניין מהותי לתמחור ולאופן ביצוע עבודות האינסטלציה.

החלפת צנרת מים בבית פרטי בתל אביב
התקנת אינסטלציה חדשה ונקודות מים עם צנרת SP

לסיכום תמחור עבודות אינסטלציה

כפי שכבר ציינתי בעבודות אינסטלציה התמחור הוא דבר קשה מאוד מכיוון שאין לדעת מה צפוי בעבודת אינסטלציה פשוטה או גדולה.

לפעמים פתיחת סתימה יכולה לקחת 10 דקות ולפעמים 5 שעות אתם צריכים אינסטלטור מומלץ ואמין שתוכלו לסמוך עליו בשביל שיהיה לכם טווח מחירים בעבודה עדיף תמיד להגיע ולראות את העבודה.

באינטרנט המחירים הם עם מקדם בטחון בכל דבר על מנת להבטיח לאינסטלטור לעמוד בטווח המחירים אז נותנים יותר בשביל לא להפתיע את הלקוח לרעה,כלומר למחיר יותר גבוהה.

בשל כך אשר האינסטלטור תמיד העניק ביקור ראשוני ללא עלות על מנת לתת לכם את המחיר המדוייק בכל עבודת אינסטלציה.

בדרך כלל אשר האינסטלטור והשרברב מייצר פתרונים יצרתיים בתחום האינסטלציה שגם חוסכים לכם כסף,גם אסטיטקה (נראות) יותר טובה וחוסך לכם זמן.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ ומקצוען שלא זורק מחירים באוויר הגעתם לאשר שרברב ואינסטלטור ברמת הגינות אחרת.

דילוג לתוכן