אינסטלטור

אינסטלטור או שרברב ?

אינסטלטור אדם העוסק במתן שירותי אינסטלציה ועבודות אינסטלציה חדשות אם אתם מהדור הישן אתם תשתמשו במילה העברית שרברב אבל רוב האנשים פשוט אומרים אינסטלטור.


מחפשים אינסטלטור/שרברב ?

אם אתם צריכים אינסטלטור עבור עבודות אינסטלציה בביתכם הגעתם לאינסטלטור מקצוען ומומלץ אשר.

שמי אשר בן חיים אני אינסטלטור ושרברב משנת 1972 מעל 45 שנה של מקצועיות ואמינות.

אני מבטיח לספק לכם עבודות אינסטלציה מקצועיות ושירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה והאמינה ביותר.

מחפשים אינסטלטור מומלץ ומקצוען ?

אז הגעתם לאינסטלטור שלכם אני שרברב ואינסטלטור שמספק עבודות אינסטלציה מעל ארבעה עשורים ללקוחות פרטיים,לוועדי בתים,לקבלנים ולאדרכילים תוכלו למצוא המלצות עלי כאינסטלטור ושרברב הנותן שירותי אינסטלציה מהירים ואיכותיים וגם עבודות אינסטלציה גדולות כמו התקנת אינסטלציה חדשה לבניינים חדשים ובתים פרטיים,החלפת צנרת מים והחלפת צנרת ביוב לבניינים ובתים פרטיים ברמה גבוהה.

אינסטלטור מומלץ ומקצוען זה אשר בן חיים צוות האינסטלטורים שלי מורכב משלושת בניי שעברו השתלמויות וקורסים בחברות האינסטלציה הגדולות של חומרי האינסטלציה הטובים ביותר כמובן בשילוב של ניסיון והמקצועיות שלי מבטיח לכם צוות אינסטלטורים מומלץ והכי חשוב הגון !

 

למה לבחור בי כאינסטלטור שלכם ?

לסיכום בכל עבודת אינסטלציה אני כאן

צריכים התקנת אינסטלציה חדשה לבניין או בית פרטי ? תוכלו לקבל המלצות עליי כאינסטלטור שביצע עבודות אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר בבניניים חדשים ובתים פרטיים.

צריכים התקנת אינסטלציה חדשה לבניניי תמ"א 38 ? זו המומחיות שלי כאינסטלטור תוכלו לקבל עלי המלצות מוועדי הבתים ומהקבלנים שעבדתי איתם בבניניי התמ"א 38 המורכבים. כי לא כל אינסטלטור מבצע עבודות אינסטלציה בבניניי תמ"א 38.

צריכים החלפת צנרת מים ביתית או בבניין משותף ? יש לנו אין ספור עבודות החלפת צנרת מים בבית פרטי ובבנין ברמה הגבוהה ביותר נוכל לספק לכם שמות ממליצים עם מספרי פלאפון יחד עם תמונות של לפני ואחרי תוכלו להתרשם ולהגיע למקום העבודה ובטוח שהלקוחות שלנו ישמחו להראות לכם את עבודת החלפת הצנרת בשמחה ולהמליץ עלי כאינסטלטור מומלץ,מקצועי והגון !

צריכים החלפת צנרת ביוב והחלפת צינור ביוב ביתית או בבניין משותף ? גם כאן יש לנו אי ספור עבודות החלפת צנרת ביוב בבתים פרטים ובבניניים ברמה הגבוהה ביותר,נוכל לספק לכם שמות ממליצים פרטיים וועדי בתים נוכל לספק לכם צילומים ותמונות של לפני ואחרי בשביל שתתרשמו מאיכות עבודת החלפת צנרת הביוב.

כמו כן אני בטוח שלקוחותי ישמחו להראות לכם את העבודה ולהמליץ עליי כאינסטלטור מומלץ,מקצועי והגון עבור החלפת צנרת הביוב בביתכם או בבניין.

מחפשים אינסטלטור שיחליף לכם צנרת ללא שבירת מרצפות בבית או בבניין ?

זו המומחיות שלי כאינסטלטור ושרברב וותיק הרבה לקוחות רוצים להחליף צנרת אבל ללא שבירת מרצפות אז איך עושים זאת ?

בכל בית יש את תוואי הצנרת שלו ולפעמים זה נראה בלתי אפשר להחליף צנרת ללא שבירת מרצפות.

אבל עם אשר האינסטלטור המומלץ החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות זה דבר שבשגרה.

 

אז אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ לכל עבודת אינסטלציה קטנה וגדולה-אשר בן חיים אינסטלטור ושרברב אבל מעל הכל בן אדם !

אשר בן חיים 050-5320057

ייעוץ וביקור ראשוני ללא עלות התקשרו 050-5320057

אינסטלטור אשר בן חיים
דילוג לתוכן